Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Андрій Сахаров: погляд, спрямований у майбутнє

9 грудня о 15.00 відбудеться прес-конференція, присвячена презентації нової книги про Андрія Сахарова, а також концерту пам’яті великого правдоборця. (Зала 2)

Учасники: Еміне Джапарова – Перший заступник Міністра інформаційної політики України; Семен Глузман – лікар-психіатр і правозахисник, колишній дисидент та політв’язень, президент Ассоціації Психіатрів України; Мустафа Джемілєв – політичний та громадський діяч СРСР і України кримськотатарського походження, один із провідників кримськотатарського національного руху, правозахисник, учасник дисидентського руху, політв’язень, Народний депутат України від фракції партії Блок Петра Порошенка, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу; Дмитро  Остапенко – генеральний директор Національної філармонії України.

Довідково. Пам’ятний концерт Андрія Сахарова з нагоди відзначення 27 річниці з дня смерті видатного дисидента, правозахисника та лауреата Нобелівської премії пройде в Києві у Національній філармонії 15 грудня о 19.00. 

Книга про нього українською мовою буде представлена днем раніше – 14 грудня. У концерті візьмуть участь відомий соліст Андрій Хотєєв (фортепіано), камерний оркестр Київської Філармонії та камерний хор «КРЕДО». Андрій Хотєєв піаніст світового рівня, народжений у Росії, який емігрував до Німеччини і зараз проживає в Гамбурзі. 

Концерт та публікація книги проводяться за підтримки Посольства Федеративної Республіки Німеччини та Фундації Відкрите Суспільство.