Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«ArtArmor. Діти»: 30 травня у Музеї війни відкриється виставка робіт юних митців «Барви Перемоги»

30 травня о 13:00 в Меморіальному комплексі (вул. Лаврська, 27, м. Київ) до Міжнародного дня захисту дітей відкриється виставка робіт юних митців «Барви Перемоги» в рамках проєкту «ArtArmor.Діти».  

Цей проєкт дає можливість творчій молоді заявити про свій талант, розкрити його у картині чи артоб’єкті, який згодом переноситься на бронеплиту від бронежилета українського військового, що рятував життя українського воїна у бою. 

Війна вкрала в українських дітей дитинство і змусила вмить подорослішати. Та вона не змогла забрати у них любов до України, віру в її перемогу і надію у завтра. Якою вони бачать свою країну в майбутньому? Своє бачення діти представили у конкурсі художніх робіт під назвою «Барви Перемоги» в рамках проєкту «ArtArmor.Діти». 

Бронеплити, розписані руками українських дітей, надалі стануть вагомою частиною великого міжнародного мистецького проєкту «ArtArmor»– мистецтво, що рятує життя. Роботи дітей не лише посядуть гідне місце в уже чинній мистецькій експозиції, серед робіт відомих українських та закордонних митців, а й продемонструють усьому світу «дитячу сторону» війни та віру в перемогу. Дитячі роботи стануть ще одним нагадуванням світу про вбитих та скалічених росіянами українських дітлахів, про десятки тисяч – примусово вивезених з України малолітніх хлопців та дівчат. За ці злочини російська федерація має отримати належне покарання.   

Організатори конкурсу: БФ «Україна для Героїв» та художня студія «ЄвроАрт». Конкурс «Барви Перемоги» складався з кількох етапів. Упродовж квітня діти з Рівненщини (цей регіон обрали пілотним, бо він одним з перших прийняв на початку війни рекордну кількість переселенців, серед них – чимало дітей), реєструвалися та створювали свої роботи. 

Трансляція події тут