Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Без ротації»: У Києві презентуватимуть книгу про воїнів, які захищають Україну з 2014 року 

19 грудня о 17:00 в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану відбудеться презентація книги «Без ротації», яку написала головна спеціалістка відділу популяризаційної роботи Українського інституту національної пам’яті Наталія Позняк-Хоменко. 

Книга містить 21-ну історію українських воїнів, уродженців Донеччини й Луганщини, які зараз воюють у різних бойових підрозділах. У 2014-2015 роках вони взяли до рук зброю і стали на захист своєї землі і вже десятий рік воюють проти ворога.

У більшості героїв ще у 2014-му році дім опинився під окупацією, в інших — у 2022-му. Тому головна їхня мотивація — помста і відновлення справедливості. І не лише за свій дім, а за міста, які після 2022 року залишилися тільки в назвах: Авдіївка, Сєвєродонецьк, Бахмут.

У презентації візьмуть участь авторка й герої книги. 

Вхід на подію вільний, за попередньою реєстрацією (кількість місць обмежена). Водночас захід транслюватимуть на сторінках Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану та Українського інституту національної памʼяті у фейсбуці та каналі Інституту на ютубі.

Місце проведення — Київ, Майдан Незалежності, 18/2, Будинок профспілок, другий поверх (Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану)

Організатори презентації: Український інститут національної пам’яті, Національний музей Революції Гідності.