Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Cтартує музейна акція «Експонати – Новою Поштою»

23 листопада о 10.00 до Києва  доставлять вражаючі свідчення рашистської агресії проти мирного населення Харківщини. Для їх транспортування керівництвом Нової Пошти було виділено 20-ти тонну  вантажівку.  

Музей війни запрошує всіх охочих на розвантаження експонатів й розміщення їх на виставкових майданчиках Музею.

Від березня 2022 року науковці скомплектували понад 5 тис. музейних предметів, які ілюструють повномасштабну агресію росії проти України. Свій шлях до Музею артефакти знаходили під час  польових експедицій, які науковці  на чолі з генеральним директором Музею Юрієм Савчуком «по гарячих слідах» здійснили до  щойно деокупованих міст і сіл Київщини, Харківщини, Херсонщини. Серед зібраних на місцях  боїв предметів – великі 6-метрові чохли від ЗРК «Бук-м1», паливні баки російських літаків та багато іншого смертоносного металу. Виникла проблема в транспортуванні великогабаритного вантажу з Харкова до Києва.

За допомогою Музей звернувся до Нової Пошти. Знайомство із компанією розпочалося зі спільного партнерства в акції платформи United24 «Вірю в ЗСУ». Екскурсія виставкою «Україна – розп’яття» та подальше спілкування з менеджментом компанії довели – ми маємо спільну стратегію: діяти, допомагати, наближати Перемогу.

Контакти організаторів:

Тел.: 0996039114, Анастасія Євглевська – акредитація ЗМІ 

e-mail: [email protected]