Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

До Дня кримськотатарської писемності та культури МІП організовує перегляд історичної вистави про відносини українського й кримськотатарського народів

5 листопада 2016 року о 19 годині у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка (Камерна сцена ім. Сергія Данченка) за адресою: м. Київ, пл. Івана Франка, 3. відбудеться вистава «На спільнім шляху / Бир ёлу» театру В. Завальнюка, з нагоди Дня кримськотатарської писемності та культури.

Мета – підкреслити важливість об’єднання двох народів,українців та кримських татар, у боротьбі за спільні ідеї та цінності.

До перегляду запрошено Прем’єр-міністра України, міністрів, народних депутатів, представників Меджлісу, громадськості, тощо.

Актори театру відобразять історичні відносини українського й кримськотатарського народів через факти з документальних відео, інтерв’ю громадських діячів, експертів, політиків, істориків.
Сюжетна лінія наголошує на тому, що періоди співпраці українців і кримських татар чергувалися з періодами ворожнечі, яка щоразу приносила поразку обом народам, а спільні дії – успіх.

МІП запрошує ЗМІ до участі. Акредитація до 15:00 5 листопада за телефоном: 097 888 63 86 або за електронною адресою: [email protected] (кількість місць обмежена)