Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Історія України-Руси»: в заповіднику «Софія Київська» відбудеться презентація англомовного видання Михайла Грушевського

21 лютого о 15:00 в Національному заповіднику «Софія Київська» відбудеться презентація видання «Історія України-Руси» Михайла Грушевського, перекладеного англійською мовою. 

Росія веде геноцидну війну проти України, заперечуючи факт наявності в України власної історії та культури. Ворог намагається знищити усе, що пов’язане з українською ідентичністю, намагаючись привласнити нашу історію.

Англомовне видання повної «Історії України-Руси» слугує основою для розуміння українського історичного процесу до середини XVII ст. та інструментом для дослідження українського національного руху, в тому числі поглядів одного з найвидатніших лідерів цього руху.

Центр досліджень історії України ім. Петра Яцика при Канадському інституті українських студій Університету Альберти здійснив переклад «Історії України-Руси» М. Грушевського, яка є яскравим прикладом фахової української наукової думки, доступної відтепер для міжнародної спільноти, яка прагне зрозуміти глибоке коріння України та Українського народу через праці його найвидатнішого історика.

Презентація організована за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства освіти і науки України, Посольства Канади в Україні, Канадського інституту українських студій Університету Альберти (Канада), Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та Національного заповідника «Софія Київська».

У презентації візьмуть участь провідні українські і канадські історики Френк Сисин, Ярослав Грицак, Сергій Плохій та інші.

Під час презентації відбудеться підписання Угоди про співпрацю між Канадським інститутом українських студій та Національним університетом «Києво-Могилянська Академія».

У межах презентації Посольство Канади в Україні та Канадський інститут українських студій передадуть для проєкту першої леді Олени Зеленської «Українська книжкова поличка» десять комплектів десятитомного видання (у 12-ти книгах) «Історії України-Руси» Михайла Грушевського.

Акредитація за телефоном: 099-532-45-18 (Єлизавета)