Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Комікси, супергерої, охоронці країни: про народне мистецтво в умовах війни

24 січня об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Презентація коміксів про сучасних українських супергероїв “Охоронці країни”. (Зала 2)

Організатори: Міністерство інформаційної політики України та аналітичний центр “Фабрика думки “Донбас”.

Учасники: Артем Біденко – заступник Міністра інформаційної політики України; Леонід Краснопольський – волонтер, дизайнер, ідеолог та продюсер коміксів “Охоронці країни”; Дмитро Ткаченко – радник Міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу та керівник аналітичного центру “Фабрика думки “Донбас”. 

Довідково. “Фабрика думки Донбас” є незалежним аналітичним центром, який займається розробкою та проведенням аналітичних досліджень, а також реалізацією проектів із сприяння інформаційній деокупації, реінтеграції та розвитку Донбасу у сферах комунікації, миротворення, демократії, культури та урбаністики. 

Проект зі створення графічної новели “Охоронці країни” був розроблений ініціативною групою волонтерів Леоніда Краснопольського та Ігоря Рогового. Художник та сценарій – Asta “Ateralba” Legios. У розробці образів героїв активну участь беруть користувачі Facebook і Twitter.

Більше інформації: Єлизавета Рехтман, 068-669-70-12.

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.