Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Міністерство інформаційної політики України запрошує Вас взяти участь у Міжнародній конференції «Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни», яка відбудеться 23 травня 2017 року

Міністерство інформаційної політики України (далі – Міністерство) запрошує Вас взяти участь у Міжнародній конференції «Реінтеграція Донбасу в умовах гібридної війни», яка відбудеться 23 травня 2017 року.

Міжнародна конференція проводиться Міністерством із метою координації зусиль міжнародної спільноти, державної влади України, інститутів громадянського суспільства щодо подальших кроків із збереження політичних, правових, соціальних й інших зв’язків України з Донбасом. Конференція має стати платформою для висвітлення та обговорення проблемних питань щодо реінтеграції окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та їх населення в єдиний конституційний простір України.

У рамках конференції відбудеться обговорення наступних питань:
– Стратегія інформаційної деокупації та реінтеграції Донбасу;
– Гуманітарний аспект: дотримання прав людей, що постраждали внаслідок військового конфлікту на Донбасі;
– Візія майбутнього Донбасу та стратегії реінтеграції.

До участі в заході запрошено представників державної влади, громадянського суспільства, провідних зарубіжних і вітчизняних експертів із питань Донбасу.

Конференція відбудеться 23 травня 2017 року, з 9.00 до 18.00, у Клубі Кабінету Міністрів України за адресою м. Київ, вул. Інститутська, 7.
Попередня реєстрація за телефоном (099-022-64-87) або за електронною адресою [email protected]

Програма.