Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП представить у Нью-Йорку презентацію інформаційних матеріалів «.RAW Україна на передовій»

18 листопада о 19:00 в Українському музеї у Нью-Йорку (222 E 6th St) пройде презентація інформаційних матеріалів «.RAW Україна на передовій» за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Церемонію відкриття проведуть Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України, та Аліна Фролова, Директор Центру стратегічних комунікацій.  Відвідати захід можна буде з 18 листопада до 30 грудня.

«.RAW Україна на передовій» присвячена документальній фотохроніці військових дій на Сході України з 2014 року, та демонструє перетворення української армії, суспільства через спогади очевидців і безпосередніх учасників цього процесу.

Гості ознайомляться з документальними свідченнями карколомних подій, що назавжди змінили Україну і світ.

Назва «.RAW Україна на передовій» не є випадковою, адже Україна перебуває не лише у зоні військового конфлікту, але і на передовій інформаційної війни. 

До створення «.RAW Україна на передовій» долучились 33 фотографи з України, Білорусі та США: визнані фотожурналісти, фотокореспонденти та куратори з Україні та з-за кордону, серед них — Олександр Глядєлов, Брендан Гоффман, Йосип Сивенький, Олександр Васюкович та інші. Проект став платформою для соціально-інформаційної та культурної дипломатії України на міжнародній арені.

Нагадаємо, «.RAW Історія змін українців та армії» – це не перший проект StratCom Ukraine, спрямований на розвиток культурної та публічної дипломатії України. 8-10 листопада експозиція фоторобіт цього видання була успішно презентована в рамках заходу «Сучасна українська фотографія», який відбувся під час міжнародного фестивалю Paris photo. Водночас з презентацією книги міжнародна спільнота побачила фотороботи, що увійшли до збірки. Видання «.RAW Історія змін українців та армії» є черговим етапом дворічного проекту «Армія. Друге народження», розпочатого ще в 2016 році. Цей проект є першою спробою об’єднати величезний масив професійних та аматорських фотографій від початку подій на Майдані до розгортання воєнних дій на східному фронті України. Результатом загальнонаціонального збору фотоматеріалів стала документальна хроніка сучасної української армії очима військових, волонтерів та звичайних українців.