Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МІП в Парижі презентує стрічку про кулінарні пригоди Миколи Пшениці та Патріка Массі

26 червня о 19:00 в українському культурно-інформаційному центрі в Парижі відбудеться презентація  нової стрічки про Україну та Францію «Смачного».

Стрічка має на меті популяризувати Україну як державу з непересічними гастрономічними можливостями та відобразити дружні відносини із Францією, підкресливши можливі поєднання в кухні.

Стрічку вже подано на низку міжнародних фестивалів.

Участь у заході візьмуть дипломати, представники діаспори, інвестори, що цікавляться Україною, шеф-кухарі, молодь, ЗМІ тощо.

Стрічку зняла Best Friends Film Production на замовлення Міністерства інформаційної політики України в рамках Концепції популяризації України в світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі.

Робота є продовженням минулорічної стрічки «Дякую», де японець подорожував Україною, відкриваючи її глядачам в світі.

Адреса: 22 avenue de Messine 75008

Час:19:00

Дата: 26 червня

Акредитація ЗМІ за електронною адресою: s[email protected]

Про стрічку

Все починається з того, що наш головний герой – Микола Пшениця, знайомить глядача з подробицями свого життя. А саме: його тато українець, який приїхав до Франції і там став успішним кулінаром.

Він та його ліпший друг Патрік – фудбекпекери. Вони з гігантським рюкзаком за плечами, повним всіляких кулінарних таємниць, подорожують різними куточками світу. Під час подорожей хлопці знайомляться з традиціями і місцевими кулінарними хитрощами, обмінюються з іншими кулінарами досвідом.

До України Микола та Патрік приїхали за перемогою в конкурсі «CookNow». Що буде далі та які страви готуватимуть, стрічка має цікавий фінал…