Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві відбудеться міжрелігійний молитовний захід щодо вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму

У День пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму 19 травня 2024 року о 14:00 у Києві відбудеться Міжрелігійний молитовний захід на вшанування жертв комунізму.

У Міжрелігійному молитовному заході візьмуть участь представники церков та релігійних організацій, учасники Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій.

Також у заході візьмуть участь представники органів влади, громадськість:

Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України;

Віктор Войналович, перший заступник Голови Державної служби України з етнополітики та свободи совісті

Антон Дробович, голова Українського інституту національної пам’яті,

Ярослав Гузи, посол Польщі в Україні,

Андрій Шевченко, представник Світового конгресу українців.

Локація: біля Міжнародного меморіалу жертв тоталітаризму  1937-1941 рр. (м. Київ, Броварський проспект, урочище Биківня).

День пам’яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року на вшанування десятків тисяч людей, розстріляних комуністичним режимом, сотень тисяч кинутих у в’язниці й табори, на заслання чи примусове психіатричне лікування. Кількість цих мучеників Україні досі неможливо підрахувати.

Захід організовується Українським інститутом національної пам’яті, Державною службою України з етнополітики та свободи совісті, Національним історико-меморіальним заповідником «Биківнянські могили», Світовим Конґресом Українців.

Контакт для медіа:
Тетяна Шептицька
+380679734127