Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Мустафа Незламний. Новий виток випробувань

17 березня о 12.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Презентація книги Севгіль Мусаєвої та Аліма Алієва “Мустафа Джемілєв. Незламний”. (Зала 1)

Учасники: Мустафа Джемілєв – лідер кримськотатарського народу; Юлія Каздобіна – радник Міністра інформаційної політики України; Севгіль Мусаєва – співавтор книги; Алім Алієв – співавтор книги; Юлія Орлова – генеральний директор видавництва “Vivat”.

Коротко. Мустафа Джемілєв є національним лідером кримських татар, символом єднання депортованого народу і повернення його на рідну землю. Він присвятив своє життя боротьбі з репресивною системою,  пройшов радянські тюрми, голодування, залякування — і переміг. Але з анексією Криму 2014 року розпочався новий виток випробувань. Тепер знаний дисидент, правозахисник, Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу на міжнародному рівні відстоює права своєї Батьківщини. Історія його життя – це історія боротьби кримськотатарського народу.

Довідково. У книзі зібрано понад 50 годин інтерв’ю, записаних протягом 2014-2016 років у декількох країнах, від анексії Криму до перемоги Джамали на Євробаченні, що супроводжуються художніми частинами та коментарями відомих особистостей, які добре знають Мустафу-ага. 

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.