Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

На ТРЦ Гулівер відбудеться мультимедійне шоу «Імерсивний Світ Тараса Шевченка»

4 жовтня о 18:00 відбудеться презентація короткометражного фільму про художні світи Тараса Шевченка на найбільшому екрані Європи в ТРЦ Гулівер.

Мультимедійне шоу під назвою «Імерсивний Світ Тараса Шевченка» триватиме 7,5 хвилин і буде транслюватися на фасадних екранах комплексу. Гідом виставки виступить віртуальний аватар Тараса Шевченка, створений за допомогою технології штучного інтелекту.

Створена цифрова особистість зі штучним інтелектом не тільки повторює зовнішність і манери Шевченка, але й володіє величезною базою знань про його творчість, включаючи поезію, прозу, картини та інші твори.

Ідея створення виставки належить креативним продюсерам компаній Першого Благодійного Театрального Фонду Наталії Делієвій та Kostyuk Productions Валерію Костюку. На основі сотні цифрових файлів шевченкових робіт компанією RockNLight Multimedia (Таїсія Пода) створено вражаючий проєкт, в якому починає дихати і оживати світ Тараса Шевченка. Музику написав Тимур Полянський, а фінансову підтримку надав МФ «Відродження».

У програмі заходу:

18:00 – 18:30 – вступне слово від організаторів

Спікери:

Дмитро Стус, генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка

Юріс Пісковий, засновник FEX.net

Олег Авершин, директор з маркетингу компанії, що спеціалізується на AI-технологіях, RAVATAR

18:48 – перегляд фільму на найбільших екранах Європи