Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Національний заповідник «Софія Київська» запрошує на виставку арт-обʼєктів мистецького проекту «Митці для Перемоги. Квітуча Україна»

23 травня о 17:00 в музеї «Золоті Ворота» відбудеться відкриття виставки «Квітуча Україна: Мистецька виставка арт-об’єктів». Проект має на меті збір коштів для підтримки Збройних Сил України, трансформуючи колишні снаряди у твори мистецтва, що символізують відродження та надію. Автори цих робіт – талановиті українські митці, студенти та діти з художніх шкіл. 

Мистецтво здатне об’єднувати людей та надихати на боротьбу за світле майбутнє навіть у найважчі часи. Кожна гільза, як окремий арт-об’єкт, має свою місію – забезпечити збір на конкретний підрозділ ЗСУ. Арт-об’єкти, виконані в традиційних мотивах з образами квітів, птахів та іншими символами весняного відродження, відображають українську культуру та створюють емоційний зв’язок з глядачем.

Серед учасників проекту – народна художниця України Наталка Ніколайчук, заслужений художник України Олександр Охапкин, члени НСХУ Олена Жеребецька, Олена Онуфрів, Соломія Дорош, Ірина Гресик, Олеся Казнох, Наталія Проданчук, Віктор Проданчук, художниця-керамістка Ольга Ладижець, Оксана Свіжак, Марія Поліщук, Вікторія Любчик, а також студенти та школярі.

Організатори проекту – ГО «Територія жінок міста Києва» та ГО «Андріївський узвіз».

Партнери проєкту – Національний заповідник Софія Київська, Музей-майстерня І. Кавалерідзе, об’єднання митців «Андріївський узвіз 34В», Фонд Андрія Сіромахи, Ротарі клаб Київ. Медіа-партнер – Україно-польська медіа-платформа. 

Інформація для ЗМІ:

Відкриття відбудеться 23 травня о 17:00 в музеї «Золоті Ворота» (Київ, вул. Володимирська, 40а), триватиме виставка до 6 червня. Для додаткової інформації та акредитації звертайтеся до голови оргкомітету – Наталі Мартин, тел. 0966629778.