Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Одеса збере журналістів на безкоштовне навчання по медіа-розвідці

25 липня в Impact Hub Odessa радник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін навчатиме інформаційній розвідці та OSINT-технікам журналістів, блогерів і громадських активістів міста та області.

 Освітній захід в Одесі організований командою Impact Hub Odessa в рамках співпраці проектів «Київський діалог» та OSINT Academy. Мета проекту OSINT Academy – навчити всіх бажаючих використовувати новітні технології OSINT (Open Source Intelligence – розвідка по відкритих даних) для захисту себе та громадян України від інформаційних маніпуляцій як з боку зовнішнього, так і внутрішнього ворога. Тренінги відбулись вже у 19 містах України для понад 800 учасників. Тренер та керівник проекту – Дмитро Золотухін, директор Інституту постінформаційного суспільства, незалежний експерт з питань інформаційних війн і конкурентної розвідки.

Початок: 25 липня о 16:00 (завершення о 20:00).
Адреса: вул. Грецька, 1А, 3-й поверх, зал «Хельсінки»

Реєстрація обов’язкова – http://osint.academy/registration/

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ

Протягом 4-годинного інтенсиву учасники навчаться інструментам пошуку інформації про кандидатів у народні обранці, політиків, фізичних та юридичних осіб, тендерні закупівлі тощо, досліджуватимуть url-адреси для виявлення прихованої інформації та іншим корисностям у роботі журналіста. Отримані на тренінгах знання сприятимуть створенню суспільно-важливого контенту, зокрема про корупціонерів, для розпізнавання «фейків», неправдивої інформації окремих ЗМІ тощо.