Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ОНОВЛЕНО: 25 серпня відбудеться презентація виставкового проєкту «Знак на щиті»

25 серпня о 10:00 з нагоди офіційного завершення реалізації проєкту «Тризуб Батьківщини» відбудеться відкриття виставки «Знак на щиті». Презентація експозиції пройде у Виставковому центрі Національного музею історії України у Другій світовій війні.

«Знак на щиті» – це музейна виставка, організована в нерозривному зв’язку з проєктом загальнодержавного масштабу «Тризуб Батьківщини», суть якого полягає в заміні радянської символіки на щиті монумента «Батьківщина-мати» на український державний символ – Тризуб. У ширшому контексті виставка є співзвучною загальному переозначенню Музею війни та монумента як його домінанти.

У просторі виставки представлено понад 200 автентичних артефактів, що охоплюють більш ніж тисячолітній відрізок історії України. Тимчасова експозиція відображає найцікавіші факти з історії Тризуба, фокусує увагу на найважливіших етапах його становлення як державного герба. 

Спеціально для втілення проєкту Музей облаштував новий експозиційний простір у Виставковому центрі, який складається із трьох залів. Кожен із них уміщує відповідний розділ виставки.

Акредитація ЗМІ – Анастасія Євглевська – (099) 603 91 14 

Місце проведення –  Національний музей історії України у Другій світовій війні (м. Київ, вул. Лаврська, 27).