Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«ПОРІГ БОЛЮ»: 17 серпня в Національному музеї історії України у Другій світовій війні розпочнеться виставково-дискусійний проєкт

Мистецтво

Національний музей історії України у Другій світовій війні разом із Маршем свободи запрошує на виставково-дискусійний проєкт «ПОРІГ БОЛЮ», котрий проходитиме з 17 по 27 серпня 2023 року.

Відкриття відбудеться 17 серпня о 17:00 в експозиційному просторі «Нижня брама» за адресою: м. Київ, Лаврська 27.

На виставці зібрані мистецькі твори, що допоможуть глядачам і глядачкам глибше осягнути проблему психічного здоров’я під час війни. Вивести нас із психологічної рівноваги може безліч причин: побутові негаразди, відповідальність за безпеку близьких, обмеження пересування, але й глибші екзистенційні питання — страх смерті та хвилюванням за те, що залишиться після нас на землі. Мистецькі твори віддзеркалюють різноманітні рефлексії сучасних українських митців та мисткинь у той час, коли неможливо залишатися поза межами реальності, якою для цілої країни стала – війна.

У проєкті беруть участь Данило Галкін, Ігор Гусєв, Нікіта Кадан, Дмитро Коломойцев, Нікіта Кравцов, Дарія Кузьмич, Катерин Лисовенко, Натан  Маркмана та Аліна Якубенко.

Плакат, фото робіт доступні тут 

Подія у facebook

Акредитація ЗМІ (Музей) – Анастасія, 099 60 39 114 (WhatsApp, Telegram)