Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Презентація опитування «Українська молодь сьогодні»

2 листопада об 11:00 відбудеться презентація опитування «Українська молодь сьогодні».

Опитування проведене Міжнародним республіканським інститутом у межах програми USAID “Мріємо та діємо” серед молоді в Україні та української молоді, яка проживає в Польщі з початку повномасштабного вторгнення. 

Презентація відбудеться за участі представників центральних органів виконавчої влади та молодіжних організацій.

  • Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики;
  • Владислав Яцук, заступник Міністра молоді та спорту України;
  • Дмитро Завгородній, заступник Міністра освіти та науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;
  • Тетяна Бережна, заступниця Міністра економіки України;
  • Олександр Стародубцев, заступник керівника апарату Національного агентства із запобігання корупції.

Акредитація представників ЗМІ 

Захід транслюватиметься на YouTube та на Facebook-сторінках IRI і «Мріємо та діємо».

Програма USAID “Мріємо та діємо” спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Використовуючи орієнтований на молоде покоління підхід – не для молоді, а разом з молоддю – програма сприяє молодіжним інноваціям, підприємництву, посиленню участі у прийнятті рішень у громадах та розв’язанні проблем на національному рівні, а також посилює потенціал української молоді бути рушійною силою плюралізму та поваги до різноманітності. «Мріємо та діємо» залучає молодь до розробки та реалізації проєктів та ініціатив, а також проводить дослідження, щоб на їх основі формувати молодіжну політику та рухатись до ефективних та стійких змін.