Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Стартувала акредитація на форум «Креативна Україна» — Rethinking. Culture для представників медіа 

До 18 березня до 12:00 представники медіа можуть акредитуватися на VII Міжнародний форум «Креативна Україна» — Rethinking. Culture, що проходитиме в Києві 19 березня. Форма для акредитації доступна за посиланням

Протягом дня паралельно на двох сценах відбуватимуться панельні дискусії високого експертного та політичного рівня. Захід збере урядовців, народних депутатів, українських та закордонних експертів й експерток, креативних підприємців і підприємиць, митців і мисткинь, журналістів і журналісток, аби продемонструвати, як у горнилі війни переосмислюється і зароджується нова українська культура та креативні індустрії і який внесок вони роблять у боротьбу України.

 Під час події заплановані:

●  висвітлення прикладів успішного внеску культури і креативних індустрій України в інформаційну війну;

●  обговорення подальшої комунікаційної стратегії, наративів і стратегії культурної дипломатії української держави на цьому етапі війни. Що змінилося? Які формати й меседжі застаріли, а які лишаються актуальними? Хто цільова аудиторія?

●  визначення подальших кроків: яку ще участь в інформаційному, дипломатичному протистоянні можуть брати культурна і креативна спільнота.

Форум «Креативна Україна» відбудеться в онлайн та офлайн форматах. Трансляція проходитиме в режимі реального часу (з доступною функцією перекладу виступів іноземних гостей). 

Підтвердження акредитації та інформація про місце й час проведення форуму буде надіслана представникам медіа на електронну пошту напередодні заходу. 

Організатори заходу — Міністерство культури та інформаційної політики та Український центр культурних досліджень спільно з Design of Changes та Design4Ukraine у партнерстві з Групою Нафтогаз та Федерацією роботодавців нафтогазової галузі.

Форум проходитиме за підтримки Українського культурного фонду, Українського інституту книги, Представництва Європейського Союзу в Україні та Офісу розвитку креативних індустрій при МКІП.