Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Студрада при МІП безперервно читатиме українську поезію на рекорд

Студентська рада, яка діє при Міністерстві інформаційної політики України, разом з українськими ВНЗ презентує нову ініціативу – встановлення рекорду з безперервного читання української поезії у формі Всеукраїнського марафону серед університетів.

Розпочне марафон Національний університет «Острозька академія», далі естафета по черзі переходитиме до Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка, Полтавського національного технічного університету, Донецького державного університету управління, Львівського національного аграрного університету та Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г. Сковороди.

Коли беремо участь? 

7-13 червня 2018 року. Початок – 7.06 о 10:00.

Чому ми це робимо?

27 квітня 2017 року Європарламент прийняв рішення відзначити 2018 рік як Рік культурної спадщини в Європі. Ініціатива спрямована на популяризацію української мовно-поетичної спадщини як повноцінної частини європейської культурної спадщини, а відтак, формування в молоді поваги до української мови.

Як ми це зробимо?

Будемо безперервно упродовж доби 7 днів поспіль в режимі онлайн читати поезію як українських авторів, так і твори світових класиків, перекладені українською мовою.

За встановленням рекорду можна буде спостерігати на сторінці Міністерства інформаційної політики України в YouTube.

Деталі за телефоном: (097) 888 63 86