Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Танки проти жінок. До 70-річчя Кенгірського повстання»: 24 травня відбудеться онлайн-захід присвячений Кенгірському повстанню

Події

24 травня о 12:00 Український Інститут національної памʼяті запрошує взяти участь у онлайн-розмові про історію Кенгірського повстання та його значення в історії. Аналіз цих подій дає можливість провести паралелі з сучасною російсько-українською війною. Співробітники Інституту проведуть захід на тему «Танки проти жінок. До 70-річчя Кенгірського повстання», присвячений повстанням у таборах ГУЛАГ.

У заході візьмуть участь:

Володимир Тиліщак – заступник голови Українського інституту національної пам’яті;

Марія Тахтаулова – начальниця Північно-Східного міжрегіонального відділу;

Уляна Громович – головна спеціалістка Південного міжрегіонального відділу;

Олег Пустовгар – головний спеціаліст Південно-Східного міжрегіонального відділу.

Модераторкою заходу буде Лариса Бондарук, – головна спеціалістка Західного міжрегіонального відділу Управління забезпечення політики національної пам’яті в регіонах Українського інституту національної пам’яті.

Довідково: 

У 2024 році вшановується пам’ять учасників Кенгірського повстання, яке відбувалося з 16 травня по 26 червня 1954 року в Казахстані. Більшість організаторів і учасників цього повстання були українці. Повстання було жорстоко придушене танками, через що загинуло багато його учасників.

Дата: 24 травня о 12:00

Трансляція: ютуб-канал Українського інституту національної пам’яті https://www.youtube.com/live/BurkDxCKvYA