Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві послам іноземних держав і представникам міжнародних організацій покажуть фільм «В'язні Кремля»

 

6 лютого 2017 року о 13:00 у Клубі Кабінету Міністрів України (м. Київ, вул. Інститутська, 7) для представників дипломатичного корпусу та міжнародних організацій відбудеться презентація фільму UAITV «В’язні Кремля», присвяченого незаконно заарештованому в Російській Федерації українському журналісту Роману Сущенку.
 
Захід проводиться до дня народження журналіста – 8 лютого. Під час презентації також можна буде переглянути виставку фотографій Романа, зроблених ним під час його роботи власним кореспондентом державного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції. 
 
На заході також будуть присутні родина журналіста та його адвокат Марк Фейгін. 
 
Організатори заходу: Міністерство інформаційної політики України, Міністерство закордонних справ України, ІА «Укрінформ». У цей день Студрада при Міністерстві інформаційної політики України запланувала Twitter-шторм.
 
Під час заходу регламентовано працюватиме онлайн Twitter -конференція. Студенти за хештегом #FreeSushchenko повідомлятимуть у Twitter найважливіше. Закликаємо всіх приєднатися до Twitter-шторму, аби підняти це питання в топ-теми!
 
Відкриють презентацію перші особи відомств-організаторів: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Генеральний директор Укрінформу Олександр Харченко.
 
Виступити, зі словами підтримки Романові Сущенку, запрошено представників міжнародних організацій в Україні, Уповноваженого Президента з мирного вирішення конфлікту на Донбасі Ірину Геращенко, а також Голову Комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторію Сюмар.
 
Акредитація ЗМІ є обов’язковою та триватиме до 6 лютого, 11:00 за номерами тел: 279-20-60, +38 097 943 96 68, Світлана Галюта. Або на електронну адресу: [email protected] .