Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві «Київська камерата» разом із зірковою диригенткою Кері-Лінн Вілсон зіграють програму, яку ансамбль тріумфально презентував у США

30 травня, програма, яку Національний ансамбль «Київська камерата» тріумфально презентував у США під орудою зіркової диригентки Кері-Лінн Вілсон буде представлена у Києві – на сцені Національної філармонії України. 

За пультом стоятиме віддана адвокатка української культури – Кері-Лінн Вілсон, яка непохитно підтримує Україну з перших днів повномасштабного російського вторгнення.

На концертній сцені Карнеґі-голу «Київська камерата» дебютувала 28 квітня. У Нью-Йорку колектив, який очолює скрипалька Богдана Півненко, представив американській аудиторії програму прем’єр з творів виключно українських композиторів – Валентина Сильвестрова, Мирослава Скорика, Євгена Станковича, Вікторії Полевої, Олександра Щетинського, Олександра Козаренка, Володимира Зубицького та Золтана Алмаші.

У Києві ансамбль повторить для української публіки свою гастрольну програму, в якій звучатимуть: експресивний віртуозний Скрипковий концерт Зубицького, крихка Мелодія Скорика, оригінальний Concerto Rutheno Козаренка, у якому – сплав романтичної виразності, модерного пориву, гуцульських мотивів та постмодернічної маски композитора, а також музика Станковича, Сильвестрова, Полевої й щемкий твір Алмаші, присвячений Маріуполю – «Місто Марії».