Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві відбудеться відкриття виставки «Вкрадене дитинство» та дискусія «Викрадені діти. Як повернути?»

Події

1 червня о 13:00 розпочне роботу виставка «Вкрадене дитинство», що організована Національним історико-меморіальним заповідником «Бабин Яр» за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики та Посольства Німеччини в Україні. 

Експозиція представить документи, фото та речі з архіву Левітаса. Вони розповідають історію двох маленьких єврейських дівчат, яких вбили в Бабиному Яру 82 роки тому. Ця історія доповнюється художніми рефлексіями сучасних українських митців на тему примусової депортації українських дітей останніх двох років − відео-артом Михайла Алексеєнка та скульптурами Юлії Беляєвої.  

У межах виставки відбудуться дискусії, які мають привернути увагу суспільства до роботи із повернення депортованих українських дітей як фізично, так і до подолання наслідків руйнації росіянами української ідентичності у дітей, які були депортовані або перебували на тимчасово окупованих територіях. 

Перша дискусія на тему «Викрадені діти. Як повернути?» відбудеться 1 червня о 10:00. До участі в дискусії запрошені Антон Кориневич, МЗС, Юлія Усенко, Офіс Генпрокурора, автори фільмів-розслідувань про викрадення українських дітей. 

Місце проведення виставки: виставковий центр «Жива пам’ять», Бабин Яр, вул. Юрія Іллєнка, 46А. 

Додаткова інформація:
Герасимова Оксана
+380672095021