Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві відбудеться відкриття виставки  «Європейська спадщина Донеччини та Луганщини» 

Події

21 травня о 12:00  на Михайлівській площі у Києві відбудеться відкриття виставки «Європейська спадщина Донеччини та Луганщини». 

Мета виставки – розповісти про історичну спадщину Маріуполя, Дружківки, Нью-Йорка, Лисичанська, що будували промисловці з країн Європи, а також показати стан і руйнацію архітектурних пам’яток до та після повномасштабного вторгнення росії.

У події візьмуть участь: 

  • Представник фонду UNESCO;  
  • Ілля Заболотний, керівник спеціальних програм ГО Музей сучасного мистецтва, співзасновник Ukrainian Emergency Art Fund;  
  • Frederik Develter, заступник голови місії при Посольстві Королівства Бельгії в Україні;  
  • Вікторія Ляліна-Бойко, Директор Департаменту публічної дипломатії та комунікацій МЗС;  
  • Володимир Тиліщак, заступник Голови Українського інституту національної пам’яті;  
  • Ольга Сало, заступниця генерального директора з розвитку та культурно-просвітницької роботи Національного музею Революції Гідності.

Для представників медіа та партнерів проєкту відбудеться авторська екскурсія виставкою безпосередньо від автора проєкту – режисера-документаліста Корнія Грицюка.

Банери будуть доступні українською та англійською мовами, а також на них будуть розміщені QR-коди, за якими відвідувачі виставки зможуть перейти на сайт з більш детальною інформацією, фотографіями та відео описаних пам’яток зі зйомок фільму «Євродонбас».  

Контактна особа – координатор виставки Максименко Юлія
+380677771232
[email protected] 

Партнери виставки: Посольство Королівства Бельгія в Україні, Міністерство закордонних справ України, Міністерствo культури та інфoрмаційнoї пoлітики України, Український інститут національної пам’яті, Націoнальний музей Ревoлюції Гіднoсті, міжнародний благодійний фонд «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив».

Медіапартнери: Суспільне, hromadske, Mind, PRAGMATIKA.