Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національній бібліотеці України для дітей відбудуться урочистості з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

Події

31 травня об 11:00 в Національній бібліотеці України для дітей з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей відбудуться урочистості «Нас багато! Ми сильні, розумні й завзяті!».

Під час заходу на читачів та гостей очікують квести, майстер-класи, книжкові розваги на відділах обслуговування, відкриття виставки дитячих робіт фіналістів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Україна-мрія!», а також старт програми літніх читань: «Мовно-змовницький літній табір. Книжково-бешкетні канікули–2024». 

Крім того, відбудеться пресконференція з підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Україна-мрія!» та нагородження переможців. Також відзнаки отримують переможці ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків «Майбутнє планети у наших руках!».

 У події візьмуть участь представники Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, Державної екологічної інспекції України, Національної спілки художників України, Національної спілки журналістів України,  Національної спілки архітекторів України, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, читачі, письменники, видавці та медіа.

Контактна особа: Бацай Людмила Володимирівна
(067) 417 17 19
[email protected]