Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національній бібліотеці України для дітей відкриють простір психологічного розвантаження «Затишний світ дитинства» 

22 березня у Національній бібліотеці України для дітей відбудеться відкриття простору психологічного розвантаження для родин, які постраждали внаслідок агресії росії проти України «Затишний світ дитинства» у рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською. 

Під час урочистостей у книгозбірні стартуватиме Всеукраїнський тиждень дитячого читання «Дитяча книга у добу героїв», у межах якого презентують програму читань «Книжкове ППО (Потужне Переможне Озброєння). Топ-книги, які обирають українські читачі».

Відділи обслуговування підготували для відвідувачів зустрічі із сучасними дитячими письменниками, психологами, творцями книжок. Учасників події також очікують перформанс від бібліотекарів, спілкування з казковими аніматорами, інтерактивні розваги та екскурсія у просторі психологічного розвантаження, фотосесії на локаціях простору.

До заходу долучаються представники Офісу Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики, Представництва НАТО в Україні, Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, ЮНІСЕФ, громадські організації письменників, психологів, художників-ілюстраторів, видавців, медіа.

Грантові кошти на ремонт та оформлення простору «Затишний світ дитинства» надала Швейцарська агенція розвитку та співробітництва у рамках реалізації проєкту «Психічне здоров’я для України». 

Час проведення: 12.00 – 14.00 

Місце проведення: Національна бібліотека України для дітей, Київ, вул. Януша Корчака, 60.