Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Італії презентують виставку українського художника «Священні скрижалі України. Олександр Животков»

7 березня у галереї Galleria Civica Cavour в місті Падуя, в Італії, відбудеться відкриття виставки скульптурних рельєфів та контррельєфів з картону, каменю та дерева за авторством сучасного художника Олександра Животкова.

Уперше італійські глядачі побачать понад 30 творів українського митця, більшість із яких він створив після початку повномасштабного російського вторгнення. Багато робіт присвячено конкретним датам та місцям, які назавжди залишаться відкритими ранами в серцях українців, — Бучі, Маріуполю, Ірпіню, Херсону, Вінниці.

Війна занурила українське суспільство у біль, відчай і горе. Досліджуючи ці емоційні стани, Животков відтворює їх у скульптурних рельєфах та контррельєфах з картону, каменю та дерева. У своїй творчості він зосередився на трагізмі буття та на етичних ідеалах людства. 

«Цією виставкою ми хочемо висловити співпереживання нашої мерії і нашого міста українському народові з надією, що завдяки культурі можуть бути створені умови для повернення миру та відновлення поваги до міжнародного права», — зауважив асесор з питань культури міста Падуї Андреа Колазіо

Виставка працюватиме з вівторка по неділю. У будні — з 11:00 до 13:30 з 14:00 до 19:30, у вихідні —  з 10:00 до 13:30 з 14:00 до 19:30 

Адреса: Galleria Civica Cavour, Piazza Cavour, Падуя — Італія

Виставка організована за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики.