Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Одесі відбудеться масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов «Маркет мов»

Запрошуємо журналістів на освітній фестиваль «Маркет Мов», який має на меті популяризацію вивчення української та іноземних мов серед студентства та молоді.

Організатором заходу виступає МіністерствоінформаційноїполітикиУкраїни спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов LingvaSkills за ініціативи СтудентськоїрадиприМіністерствіінформаційноїполітики.

У зазначеному заході планується участь керівництва Міністерства інформаційної політики України, Одеської обласної державної адміністрації, Одеської міської ради, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представників ЗМІ.

В рамках фестивалю у на центральній площі міста пройдуть лекції, майстер-класи, розмовні клуби, презентації мовних шкіл, кінопокази під відкритим небом, безкоштовне тестування з англійської мови, чемпіонат з англійської мови, наймасовіший урок з англійської мови за участі відомого психолінгвіста та поліглота Віталія Зубкова, концерт та багато інших активностей. Культурні центри та мовні школи представлять креативні локації з вивчення мов.

Слід відмітити, що у цьому році під час фестивалю, крім іноземних мов, популяризується також вивчення та вдосконалення української мови через демонстрацію соціальних роликів та спеціальну програму від народного артиста України, лідера групи «Мандри» Сергія Фоменка (Фоми).

Сайт Фестивалю «Маркет мов» – www.marketmov.info

Дата: 31 серпня 2019 року з 14:00 до 21:00.

Місце проведення: м. Одеса, Грецька Площа.

Акредитація ЗМІ за телефоном: (093) 987 56 47, Анастасія Павлова, [email protected].

Просимо повідомити про присутність до 27 серпня, 15:00.