Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Римі відбудеться показ документального фільму «Свобода у вогні: боротьба України за свободу»

У вівторок, 27 червня 2023 року, о 18:30 в аудиторії Європейського університету Риму відбудеться показ документального фільму «Свобода у вогні: боротьба України за свободу» режисера Євгена Афінєєвського, претендента на премії «Оскар» та «Еммі». 

Документальний фільм створено як миттєве кіно з першого дня російського вторгнення в Україну. За допомогою історій дітей, лікарів, людей похилого віку, журналістів, релігійних лідерів, міжнародних волонтерів і солдатів фільм будує колективний щоденник людей, які чинили опір. Режисер бачить російське вторгнення як трагічну еволюцію майже десятирічної війни, якій судилося позначати наступні роки.

Показ розпочнеться з урочистих привітань Посла України при Святому Престолі Андрія Юраша та ректора Римського Європейського університету – UER, професора П.Педро Баррахона Л.С.

Після сеансу режисер Євген Афінєєвський і юна героїня фільму Анна Зайцева, яка 2 місяці жила з 4-місячною дитиною в підвалі заводу «Азовсталь», відповідатимуть на запитання глядачів.

Захід організовано Посольством України при Святому Престолі та SMOM у співпраці з Європейським університетом Риму, Папським Атенеумом Регіни Апостолорум та Доном Ріккардо Паталано.

Щоб взяти участь у перегляді, надішліть листа на адресу: [email protected]