Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Україні стартував конкурс на підтримку соціально вагомого контенту PITCH UA 4

16 грудня відбулось офіційне онлайн-відкриття четвертого сезону конкурсу на підтримку соціально вагомого контенту PITCH UA.

Вже вчетверте конкурс підтримує створення якісного контенту для телеканалів, кінотеатрів та вебресурсів, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає брати активну участь у житті країни та надихає історіями про позитивні зміни у нашій країні.

Участь у конкурсі можуть взяти виробники аудіовізуального контенту, зареєстровані в Україні. Переможці PITCH UA 4 отримають фінансову підтримку та експертний супровід на всіх етапах реалізації своїх проєктів. Кінцевий термін подання первинних грантових концепцій – 10 січня 2022 року.

Теми цьогорічного конкурсу: «Медіа мають значення» та «Видимі трансформації». Це означає, що на конкурс можуть подаватися проєкти, які розкривають роль медіа у формуванні громадської думки, пояснюють, як маніпулятивні наративи можуть використовуватись для дезінформації, і як цьому протистояти. Також можуть подаватися проєкти, які демонструють позитивні зміни в Україні та можуть стосуватися наступних сфер: історії подолання корупції, покращена інфраструктура, розвиток українського підприємництва, сучасна українська культура, громадянський дискурс у сучасній Україні, в результаті якого люди долають упередження та інших.

Детальніше тут.

Конкурс проводиться за підтримки Проєкту Transformation Communication Activities (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.