Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Україні пройде наймасовіший молодіжний конгрес «Українська ідентичність та її промоція у світі»

25 травня представники молодіжних організацій, ЗВО, державного сектору, інфлюенсери, громадські діячі та експерти зберуться в офлайн та онлайн форматі, щоб разом визначити маркери української ідентичності та напрацювати  теоретичну складову у глобальному контексті.

Мета – щоб кожен молодий українець був ONE voice у світі: хто ми є і чим відрізняємося від інших.

Основні положення української ідентичності буде закріплено на панельних дискусіях:

  • Визначення української ідентичності;
  • Цифровізація у формуванні міжнародного образу України;
  • Українська ідентичність: як залучити молодь до її промоції як в Україні, так і за кордоном. Практичні кроки.

Участь у події візьмуть: керівники органів влади, молодь, інфлюенсери: українська співачка Jerry Heil, шеф-кухар та ресторатор Євген Клопотенко, телеведучий Акім Галімов та 100 молодих активних лідерів держави та тисячі молоді  в онлайні.

Під час заходу відбудеться ярмарок презентації нематеріальної культурної спадщини.

Зареєструвати на подію в онлайн можуть молодь  від 14 до 35 років за формою 

За результатами заходу всі учасники офлайн та онлайн отримають форму – анкету для напрацювання Промоційної рамки української ідентичності в світі. Цей документ буде використано як основу для промоції ідентичності  українською  молоддю у світі.

Реєстрація медіа: +380978886386, [email protected], Анна

Дедлайн: 24 травня 17:00. Кількість місць для медіа обмежена.

Молодіжний конгрес «Українська ідентичність та її промоція у світі» організовано Молодіжною радою при Міністерстві закордонних справ України за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури та інформаційної політики України, БФ «МХП-Громаді», ГО «Інститут культури України», ГО «Українська асоціація студентів», ГО «Асоціація Молодіжних Рад України» та підтримки проєкту UNDP в Україні «Трансформаційне відновлення задля безпеки людей в Україні» за фінансування Уряду Японії.