Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Укрінформі презентуватимуть збірку віршів «Римова. Час війни»

11 січня о 14:00 в Медіацентрі Україна-Укрінформ відбудеться презентація поетичної збірки «Римова. Час війни».

Видання містить багато віршів, написаних в окопах на передовій. У книзі опубліковано поезії Петра Маги, Андрія Демиденка, Анатолія Матвійчука, Ігоря Астапенка, Вано Крюгера, Андрія Пермякова. Також у збірці представлені фотографії, що є документальним свідченням того, як українці боронять свободу для майбутніх поколінь.  

Проєкт реалізовано у співпраці Міністерства культури та інформаційної політики й державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» в межах проєкту «Книга для зміцнення національної єдності». 

У презентації візьмуть участь заступник міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тарас Шевченко,  керівник Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору» Максим Удовиченко, засновник видавництва «Саміт-Книга» Ігор Степурін, поетка, журналістка, упорядниця збірки «Римова. Час війни», лауреатка всеукраїнських літературних премій  Юлія Береко-Камінська, головний редактор журналу ВСЕСВІТ Дмитро Дроздовський. 

Також до заходу долучаться поети-учасники проєкту: народні артисти України Анатолій Матвійчук, Петро Мага та Андрій Демиденко, член комітету Шевченківської премії Дмитро Чистяк, а також Богдан Назаренко й Вано Крюгер.