Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Укрінформі відбудеться брифінг щодо участі України в програмі ЄС «Креативна Європа» у 2023 році

6 лютого о 13:30 відбудеться брифінг: «Участь України в програмі ЄС «Креативна Європа» у 2023 році». Учасники заходу обговорять результати роботи Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та імплементації програми у 2023 році. Крім того, вони розкажуть про успіхи українських заявників у конкурсах цієї програми та поділяться планами на 2024 рік.

Учасники: 

  • Тарас Шевченко, заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства культури та інформаційної політики України; 
  • Микола Ульянов, Анна Ізмайлова, Наталія-Анна Темех – співробітники Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні; 
  • Анна Семаєва, начальник сектору МТД Міністерства культури та інформаційної політики України.

Організатори: Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні.

Нагадаємо, «Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. Мета програми – захист, розвиток та промоція європейського культурного та мовного розмаїття і спадщини, а також підвищення конкурентоспроможності та економічного потенціалу сектору культурних та креативних індустрій, зокрема аудіовізуального. Україна стала учасницею програми у 2016-му році. З того ж часу українські заявники можуть отримувати грантову підтримку у понад 30 різних конкурсах. Загальний європейський бюджет програми 2021-2027 років складає 2,44 млрд євро. Нині програма діє у 40 країнах.

В Україні постійно працює Національне бюро програми, яке надає консультаційну підтримку українським заявникам та поширює актуальну інформацію про програму.

Формат заходу – офлайн (Зала 2).

Акредитація представників ЗМІ: [email protected].

Акредитація триватиме до 16:00 5 лютого 2024 року, для підтвердження необхідно вказати ім’я, прізвище, назву видання.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу 

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.