Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В Ужгороді відбудеться масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов «Маркет мов»

Запрошуємо журналістів на освітній фестиваль «Маркет Мов», який має на меті популяризацію вивчення іноземних мов серед студентства та молоді. 

Організатором заходу виступає Міністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики.

У зазначеному заході планується участь керівництва Міністерства інформаційної політики України, Закарпатської обласної державної адміністрації, Ужгородської міської ради, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представників ЗМІ.

В рамках фестивалю у на центральній площі міста пройдуть лекції, майстер-класи, розмовні клуби, презентації мовних шкіл, кінопокази під відкритим небом, безкоштовне тестування з англійської мови, чемпіонат з англійської мови, наймасовіший урок з англійської мови за участі відомого психолінгвіста та поліглота Віталія Зубкова, концерт та багато інших активностей. Культурні центри та мовні школи представлять креативні локації з вивчення мов. Спеціальним гостем Фестивалю стане лідер групи «Мандри» Сергій Фоменко (Фома).

Сайт Фестивалю «Маркет мов» – www.marketmov.info 

Дата: 27 липня 2019 року з 12:00 до 21:00.

Відкриття заходу з головної сцени відбудеться о 13:00.

Місце проведення: м. Ужгород, Народна Площа. 

Акредитація ЗМІ за телефоном: 093-987-56-47, Анастасія Павлова, [email protected]

Просимо повідомити про присутність до 26 липня, 15:00.