Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Відбудеться презентація національної програми з популяризації англійської мови в Україні

1 листопада о 13:00 відбудеться презентація програми, що має на меті популяризувати англійську як мову міжнародного спілкування в Україні. Мовну програму ініціював Президент України, а впроваджуватимуть її Міністерство цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України й Міністерством культури та інформаційної політики України. 

У сучасному світі володіння англійською мовою надає людям більше можливостей для роботи та особистого розвитку. Запуск програми дасть змогу українським талантам бути гідно представленими на міжнародному ринку та втілювати мрії майбутнього. Крім цього, трансформація статусу англійської як мови міжнародного спілкування в Україні — це важливий крок до членства в ЄС, що дасть змогу підвищити конкурентоспроможність українського бізнесу, науки, освіти та інновацій. 

Під час презентації спікери розкажуть про деталі та мету програми, продемонструють результати дослідження про статус англійської мови серед українців та українок, а також представлять перші продукти, що будуть корисними у вивченні англійської.

Програма з популяризації англійської мови втілюється Міністерством цифрової трансформації України у співпраці з Міністерством освіти і науки України й Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки  USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.