Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Як 30 років тому відступала тоталітарна імперія: фотовиставка на основі світлин чеської фотографині Дани Кіндрової

19 серпня 2021 року о 13:00 відкриється фотовиставка «Як 30 років тому відступала тоталітарна імперія: фотовиставка на основі світлин чеської фотографині Дани Кіндрової». Виставка присвячена до 30-річчя виведення радянських військ з Чехословаччини.

В основі проєкту – чорно-білі світлини чеської фотографині Дани Кіндрової, яка зафіксувала історію виведення Центральної групи військ Червоної армії з території Чехословаччини впродовж 1990-1991 років.

Організатори: Український інститут національної пам’яті; Посольство Чеської Республіки в Україні; Чеський центр; Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSOe2vtUg0UppMSehdWfsdwi6IU0HD6uQsbuZZNU6M5Q9U_Q Музей Революції Гідності.

Учасники: Світлана Фоменко – заступниця міністра культури та інформаційної політики України з питань європейської інтеграції;Антон Дробович – голова Українського інституту національної пам’яті; Олена Богдан – голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті; Ігор Пошивайло – генеральний директор Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні  Музею Революції Гідності; Радек Матула – Надзвичайний та Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні; Марек Шафін – Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні; Олександр Мережко – голова комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва; Еміне Джапарова – перша заступниця міністра закордонних справ України; Ганна Гопко – громадська діячка і журналістка; Світлана Мотрук – доцентка кафедри історії Центральної та Східної Європи історичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Адреса: Київ, Контрактова площа, сквер № 3, між виходом з метро на вулиці Спаській та пам’ятником Григорію Сковороді.

Довідково
Незадовго до святкування Україною 30-річчя власної незалежності та виходу з Радянського Союзу, інститут разом з партнерами відкриває на Подолі фотопроєкт, який показує, як у цей же час тоталітарна імперія відступала в інших країнах Європи. Документальні світлини підкреслюють крихкість силових методів тоталітарних систем і важливість повноцінного внутрішнього суверенітету для успішних реформ.

 Акредитація для ЗМІ за номером телефону: +38 096 248-31-71 або за формою: