Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

З 10 по 19 червня пройде щорічний міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії»

Попри воєнний стан в Україні, задля підтримки херсонців, які перебувають в окупації, а також тих, хто був змушений покинути свої домівки, ХХIV «Мельпомена Таврії» відбудеться у запланований раніше термін – з 10 по 19 червня, але змінить формат. 

Зазвичай цей фестиваль проходив у Херсоні на базі Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Цьогоріч театри-учасники показуватимуть вистави на своїх майданчиках. Вистави окремих театрів будуть опубліковані на офіційному YouTube-каналі за посиланням:https://www.youtube.com/channel/UCRE8UykWUTsFr1ujZbOFAdQ

Учасники фестивалю – професійні театральні колективи. Їх оцінюватиме міжнародна експертна рада, у складі якої – українські та закордонні театральні критики, режисери, діячі мистецтва.

У фестивалі візьме участь 57 театрів із 34 міст та 11 країн світу: України, Португалії, Чехії, Польщі, Туреччини, Грузії, Німеччини, Румунії, Франції та вперше – Японії і США. Фестиваль об’єднає зусилля з французьким «Festival in Extremis».

На фестивалі працюватиме Освітня платформа, у межах якої відбуватимуться онлайн-лекції та майстер-класи.

10 червня о 13:00 у Дзеркальній залі Львівської Національної опери ім. С. Крушельницької відбудеться офіційна пресконференція з нагоди відкриття ХХІV Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». 

Там же відбудеться і відкриття фестивалю 11 червня о 15:00 – київська команда «Project Art Theatre» з цієї нагоди готує театралізоване дійство «МИ» за поезією А. Матвійчука.