Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Запрошуємо ЗМІ на прес-конференцію з нагоди відкриття KYIV MEDIA WEEK за участі Міністра культури, молоді та спорту

16 вересня 2019 року 13:00 в готелі Hyatt Regency Kyiv (зал «Бібліотека») відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття найбільшого медіафоруму Центральної та Східної Європи – KYIV MEDIA WEEK (KMW).

Під час заходу буде обговорено ряд актуальних питань медійної індустрії, зокрема, які виклики постають перед медіа на локальному та міжнародному рівнях, та також які очікування на майбутнє у зв’язку з цими викликами та зміною влади в країні.

У прес-конференції візьме участь Володимир Бородянський, Міністр культури, молоді та спорту України. Він розкаже, зокрема, про злиття трьох міністерств та ефект синергії для успішного розвитку усіх напрямів гуманітарної політики, прокоментує два важливі законопроекти, щодо діяльності сучасної кіноіндустрії, зокрема «Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державної підтримки кінематографії» (№1074) ( який вже прийнятий Радою) та «Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну підтримку кінематографії в Україні” щодо державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні» (№1058). Також обговоримо питання прозорості державного фінансування кіноіндустрії, яким чином і за якими критеріями мають працювати інституції , які реалізують державну політику.

Участь у заході візьмуть також: Вікторія Ярмощук, виконавча директорка «Української кіноасоціації», координаторка напрямку «Кіно» в Офісі розробки гуманітарної політики; Ярослав Лодигін, член правління UA: Суспільне мовлення, відповідальний за платформу телебачення; Павло Сушко, Народний депутат України, голова пiдкомiтету Верховної Ради з кiнематографу та реклами, член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики; Ігор Коваль, директор Індустріального Телевізійного Комітету; Катерина Федорова, директорка Громадської спілки «Ініціатива Чисте небо»; Юлія Федів, директорка Українського культурного фонду.

Акредитація представників ЗМІ: (067) 504 33 22, Олена Гетманчук.

Дев’ятий міжнародний медіафорум KYIV MEDIA WEEK відбудеться 16-19 вересня 2019 року в Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5, Київ, Україна).