Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Земні шляхи Небесної Сотні»: з нагоди 10-ї річниці Революції Гідності в Києві відкриється виставка

З нагоди 10-ї річниці Революції Гідності та з метою вшанування пам’яті загиблих Героїв Музей історії міста Києва та Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності презентують виставку «Земні шляхи Небесної Сотні». Вона триватиме до 25 лютого. 

Презентація виставки відбудеться 16 січня 2024 о 17:00 в Музеї історії міста Києва. Всі охочі зможуть відвідати виставку з 17 січня згідно графіку роботи Музею: Ср.-Нд.: 12:00-19:00, Пн-Вт.: вихідні. Каса працює з 12:00 до 18:30. 

Виставка «Земні шляхи Небесної Сотні» про людей, які стали Героями, про те, ким вони були, та що привело їх на Майдан. А також про їх дуже різні шляхи, які перетиналися в ключові для України моменти та про те, що ці шляхи – їх усвідомлений вибір.

Вперше в одному місці відвідувачі матимуть змогу побачити велику кількість персональних речей Героїв Небесної Сотні, унікальних артефактів, зібраних з різних куточків України речі, сповнених драматичних емоцій.  

На виставці зокрема будуть представлені речі, надані родинами Валерія Брезденюка, Юрія Вербицького, Назарія Войтовича, Едуарда Гриневича, Устима Голоднюка, Миколи Дзявульського, Романа Гурика, Олександра Капіноса, Ігоря Костенка, Якова Зайка, Володимира Мельнічука, Людмили Шеремет, Івана Наконечного, Богдана Сольчаника, Володимира Чаплінського, Василя Сергієнка, Романа Сеника, Валерія Опанасюка.

Партнери: Національний музей історії України, Національний музей історії України у Другій світовій війні, Харківський історичний музей імені Миколи Сумцова, Художній музей Михайла Біласа.

Організатори: Національний музей Революції Гідності, Музей історії міста Києва.

Акредитація ЗМІ

Контакти: Колодій Анастасія +380505571686, Дворнікова Ксенія +380976023422

Місце: Музей історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.