Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

29 травня – День столиці і 30 травня – День Києва

Відео

Як тебе не любити…

Київ серце України й столиця свободи. Це одне із найстаріших міст Європи. За довгий час свого існування воно переживало періоди розквіту й піднесення. Бували й складні часи. 

Сьогодні Київ це місто, яке вистояло. Поранений війною, але нескорений красень як завжди, величний і гордий. Його краса і затишок у серці кожного киянина, а у гостей столиці назавжди залишаються спогади про неповторні Хрещатик, Поділ та Печерські пагорби й бажання повертатись знову і знову.

Історія тут на кожному кроці. Саме тут один із найстаріших історичних центрів всієї Східної Європи та християнства — Софійський собор. Разом з Києво-Печерською лаврою вони Світова спадщина ЮНЕСКО. Саме тут пам’ятник Володимиру Великому. Бо біля підніжжя Михайлової гори київський князь охрестив Русь у 988 році.

І хоч як би вороги не хотіли переписати історію та знищити все українське, саме тут все починалося. Саме тут українська душа.

Цьогоріч День Києва ми святкуємо в умовах воєнного стану, але точно  знаємо, яке наше місто насправді. Коли музика лунає всюди, каштани цвітуть навкруги, а люди, що поруч найрідніші. 

З Днем Києва!