Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Презентація Колегіуму мистецтв у Опішні

Відео

Із 2003 року у підпорядкуванні Міністерства культури та інформаційної політики України перебуває Державна спеціалізована художня школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського.

У 2020-2021 навчальному році, за умови до фінансування, планується введення в дію новозбудованого інтернату для іногородніх дітей, в якому створено сучасні умови проживання. Кімнати розраховані на 2-4 чоловіки. За державний кошт буде організовано 4-разове харчування. Учні перебуватимуть під цілодобовим наглядом вихователів. Приміщення обладнане новими меблями та технікою.

Школа забезпечує державний стандарт освіти і надає сучасну початкову художню освіту на основі народної художньої культури; здійснює національне художньо-естетичне виховання дітей та підлітків, всебічний розвиток їх таланту через опанування етнічної спадщини; формує гармонійно-розвинену особистість з високим національним і культурним потенціалом, розвиненим почуттям прекрасного, усталеними художніми смаками, готовністю до практичної творчої діяльності. У Колегіумі мистецтв із першого до одинадцятого класу разом із загальноосвітніми дисциплінами учні вивчають гончарство, скульптуру, рисунок, живопис, композицію, основи технічного рисунка, креслення, художню культуру, основи керамології, декоративно-прикладне мистецтво, перспективу, технологію кераміки.