Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

The Metropolitan Opera пишається провідним українським артистом Анатолієм Солов’яненком – Пітер Гелб

Відео

The Metropolitan Opera пишається провідним українським артистом – Анатолієм Солов’яненком, який відіграв важливу роль у його історії.

Солов’яненко народився неподалік Донецька, в шахтарській сім’ї. Хоч він і вступив до Донецького політехнічного інститут, усі роки свої вдосконалював вокальне мистецтво.

«Сьогодні ми віддаємо велику шану українському тенорові. Маю честь подати кандидатуру Анатолія Солов’яненка на здобуття нагороди «Національна легенда України», – заявив генеральний директор Метрополітен-опера (The Metropolitan Opera) Пітер Гелб.

Він також висловив свою підтримку у захисті української культури у війні проти тиранії та гноблення.

За його словами, Ukrainian Freedom Orchestra, у створенні якого сприяли The Metropolitan Opera та Польська національна опера, продемонстрували «велич українського музичного мистецтва та реальну підтримку українському культурному фронту» у рамках свого тріумфального туру провідними фестивалями та містами Європи та США.

Нагадаємо, 21 серпня Президент Володимир Зеленський нагородив Анатолія Борисовича Солов’яненка за вагомий творчий доробок та зміцнення культурної слави України посмертно.