Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

1 серпня стартують гастролі Херсонського драмтеатру містами України

Херсонський обласний музично-драматичний театр ім. М. Куліша з 1 серпня вирушить на гастролі Україною. Відтак у 8 містах глядачі можуть відвідати виставу «Лишатися (не) можна…». Покази відбудуться у Миколаєві, Кропивницькому, Черкасах, Києві, Житомирі, Івано-Франківську, Львові та Херсоні.

Гастролі відбудуться у межах проєкту «Ми не хотіли виїжджати…» Це проєкт Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду. 

Тур включає пресконференції в кожному місті й показ вистав, а також творчі зустрічі з учасниками проєкту та зйомку бекстейджу з робочою назвою «Життя і творчість під час війни, або мистецький фронт у дії».

«Лишатися (не) можна…» – це документальна вистава про життя в окупації та виїзд на підконтрольну Україні територію. В основі сюжету – п`ять реальних історій співробітників Херсонського театру. Це вистава-документ. Вистава-свідчення злочинів російських загарбників. Вистава, яку повинен подивитися кожен, щоб знати і пам’ятати злочини росії проти України. Вистава народилась за місяць до того, як Херсон було звільнено українськими захисниками. У той момент, коли театр Куліша не мав свого майданчика, а його працівники були розкидані по різних куточках країни та світу.

Артисти: Римма Зюбіна, заслужені артисти України: Руслан Вишнивецький та Сергій Михайловський, Євгенія Кірсанова, Олена Пасько, Валерій Гайфуллін та Ангеліна Павлюк.

Режисер: Євгеній Резніченко.

Генеральний директор-художній керівник театру: народний артист України Олександр Книга.  

Розклад:

01.08 – Миколаївський академічний художній драматичний театр;

03.08 – Кіровоградський український обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Кропивницького;

05.08 – Черкаський драматичний театр ім. Т. Шевченка;

07.08 – Національний академічний драматичний театр ім. Л. Українки;

09.08 – Житомирський музично-драматичний театр ім. І. Кочерги;

11.08 – Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка;

14.08 – Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької.

Закриє гастрольний тур показ у Херсоні. Інформацію про дату та час організатори повідомлять пізніше.

Всі покази будуть безкоштовними, але за попередньою реєстрацією – посилання на Google-форми можна знайти на сторінках театру в соціальних мережах та на сайті. 

Вас може зацікавити

Ростислав Карандєєв вручив мисткині Ніні Саєнко орден княгині Ольги під час відкриття виставки доробку її династії 

Ростислав Карандєєв вручив мисткині Ніні Саєнко орден княгині Ольги під час відкриття виставки доробку її династії 

Perform Europe 2024: Україна є третьою за кількістю підтриманих проєктів за результатами конкурсу програми ЄС «Креативна Європа»

Perform Europe 2024: Україна є третьою за кількістю підтриманих проєктів за результатами конкурсу програми ЄС «Креативна Європа»