Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

1 серпня стартують гастролі Херсонського драмтеатру містами України

Херсонський обласний музично-драматичний театр ім. М. Куліша з 1 серпня вирушить на гастролі Україною. Відтак у 8 містах глядачі можуть відвідати виставу «Лишатися (не) можна…». Покази відбудуться у Миколаєві, Кропивницькому, Черкасах, Києві, Житомирі, Івано-Франківську, Львові та Херсоні.

Гастролі відбудуться у межах проєкту «Ми не хотіли виїжджати…» Це проєкт Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Куліша, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду. 

Тур включає пресконференції в кожному місті й показ вистав, а також творчі зустрічі з учасниками проєкту та зйомку бекстейджу з робочою назвою «Життя і творчість під час війни, або мистецький фронт у дії».

«Лишатися (не) можна…» – це документальна вистава про життя в окупації та виїзд на підконтрольну Україні територію. В основі сюжету – п`ять реальних історій співробітників Херсонського театру. Це вистава-документ. Вистава-свідчення злочинів російських загарбників. Вистава, яку повинен подивитися кожен, щоб знати і пам’ятати злочини росії проти України. Вистава народилась за місяць до того, як Херсон було звільнено українськими захисниками. У той момент, коли театр Куліша не мав свого майданчика, а його працівники були розкидані по різних куточках країни та світу.

Артисти: Римма Зюбіна, заслужені артисти України: Руслан Вишнивецький та Сергій Михайловський, Євгенія Кірсанова, Олена Пасько, Валерій Гайфуллін та Ангеліна Павлюк.

Режисер: Євгеній Резніченко.

Генеральний директор-художній керівник театру: народний артист України Олександр Книга.  

Розклад:

01.08 – Миколаївський академічний художній драматичний театр;

03.08 – Кіровоградський український обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Кропивницького;

05.08 – Черкаський драматичний театр ім. Т. Шевченка;

07.08 – Національний академічний драматичний театр ім. Л. Українки;

09.08 – Житомирський музично-драматичний театр ім. І. Кочерги;

11.08 – Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. І. Франка;

14.08 – Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької.

Закриє гастрольний тур показ у Херсоні. Інформацію про дату та час організатори повідомлять пізніше.

Всі покази будуть безкоштовними, але за попередньою реєстрацією – посилання на Google-форми можна знайти на сторінках театру в соціальних мережах та на сайті. 

Вас може зацікавити

УІК проведе акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії»

«Книгарня «Є» стала партнером проєкту «Книга на фронт»