Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«1000-ліття європейської історії та культури»: в Києво-Печерській лаврі відбулись урочистості з нагоди 70-річчя вступу України до ЮНЕСКО

Сьогодні, 30 травня, в Національному заповіднику «Києво-Печерська лавра» відбулись урочистості з нагоди 70-річчя вступу України до Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) «1000-ліття європейської історії та культури».

Переглянути фотоальбом

Фото Антоніни Вишневської

«Цьогоріч ми відзначаємо 70-річчя вступу України до ЮНЕСКО. Це ювілей не просто організації, а великого міжнародного руху збереження культурної спадщини. Всі ці процеси відбуваються завдяки людям, зокрема, які долучені до процесів ЮНЕСКО в світі. Це також і ми з вами. Ми вітаємо ЮНЕСКО з таким поважним ювілеєм. Бажаємо багато років успішної діяльності як в Україні, так і по всьому світу», – сказав т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Києво-Печерська лавра – національна святиня, унікальний духовний, інтелектуальний, науковий та культурний центр Східної Європи, об’єкт Світової спадщини ЮНЕСКО. Наразі у Лаврі розпочинається нова історія духовного відродження та переосмислення. 

Своєю чергою Генеральний директор Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» Максим Остапенко провів екскурсію заповідником для представників ЮНЕСКО.

 «Лавра є одним з ключових елементів та основним бастіоном духовної війни проти так званого «русского міра» і так званого патріарха Кирила. Лавра у цій війні відіграє ключову роль як тисячолітня українська національна святиня, яку росія намагалася знищити або підпорядкувати своїм жахливим інтересам», – зазначив гендиректор Заповідника.

Вас може зацікавити

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

Учасники Саміту у Швейцарії ухвалили спільне комюніке про основи миру

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»

«Мистецька ФОРТЕЦЯ»: Схід Опера провела концерт для співробітників Національного аерокосмічного університету імені М. Є. Жуковського «ХАІ»