Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

17 та 18 лютого у всіх школах країни відбудеться всеукраїнський урок з медіаграмотності

Вперше в Україні 17 та 18 лютого у всіх школах країни відбудеться всеукраїнський урок з медіаграмотності. Адже інформаційні атаки з боку РФ відбуваються щодня. І для українців медіаграмотність – це не тільки превентивна зброя проти дезінформації, а й життєво необхідне знання.

«Медіаграмотність – одна з ключових навичок, якою можуть користуватися всі люди, починаючи змалечку. Для того, щоб запобігти поширенню маніпуляцій, фейків. І, звичайно, для розвитку інформаційної гігієни, критичного мислення та внутрішнього фільтру споживання інформації. Медіаграмотність – один з найбільш ефективних захистів від дезінформації»,- зазначив Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики, під час пресконференції в Укрінформі 17 лютого.

Ініціативу реалізує Національний проєкт «Фільтр» при Міністерстві культури та інформполітики спільно з Міністерством освіти та науки. Це частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента від 14 лютого.

МОН вже розіслав у школи листи з відповідними рекомендаціями. Школи можуть скористатися навчальними матеріалами з медіаграмотності, які розміщені на онлайн-платформі національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр».

Вас може зацікавити

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Українська молодь вже цьогоріч отримає книжкові сертифікати

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності

Понад 1000 фахівців сфери культури та медіа взяли участь у вебінарах МКІП щодо Довідника безбар’єрності