Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

18 віршів з порталу «Поезія вільних» потрапили на сторінки іноземного видання

Події

Нещодавно вийшла друком книга британського фотографа і режисера Дауда Сарханді-Вільямса «Україна у війні: вуличне мистецтво, плакати + поезія», до якої, зокрема, увійшли 18 поезій від 18-ти авторів, які подавали свої твори для публікації на порталі «Поезія вільних».

Дауд Сарханді-Вільямс приїхав до Києва за шість місяців після початку повномасштабного вторгнення, щоб описати хроніку вуличного мистецтва, яке тоді прикрашало місто. Побувши в столиці, він вирішив випустити книгу про українське мистецтво під час війни. 

Окрім своїх світлин, автор додав на сторінки видання створені українськими митцями плакати та вірші молодих поетів, які митець обрав на власний розсуд з порталу «Поезія вільних». Незабаром всі 18 авторів отримають примірник видання з автографом митця.

Упорядником та українським автором видання став письменник Андрій Курков, який у передмові зазначив, що ця книга демонструє «відновну силу мистецтва під час війни» і, що вона «проведе вас сучасною Україною більш чесно, ніж будь-яка майбутня історія».

Національний портал «Поезія Вільних» створили Міністерство культури та інформаційної політики й Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти разом із волонтерами, аби всі охочі змогли поділитися переживаннями про війну через віршовані рядки.

Деталі про видання та митця доступні за посиланням

Вас може зацікавити

Члени нового складу Наглядової ради Українського культурного фонду запропонували 3 кандидатури на посаду Голови УКФ

Агир ава ве Кайтарма – традиційний танець кримських татар відтепер нематеріальна культурна спадщина України