Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

27 липня набуває чинності Закон України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»

Сьогодні, 27 липня, набуває чинності ухвалений Верховною Радою та підписаний Президентом Закон України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії». Документ на державному рівні визнає російську імперську політику злочинною. 

Нагадаємо, 21 березня закон підтримали 248 народних депутатів. Його ухвалення є важливим кроком у захисті української національної ідентичності та культурних цінностей.

На виконання вимог цього закону вже розроблені відповідні зміни до положень МКІП, УІНП та Держкомтелерадіо. Їх направлено на розгляд та затвердження Урядом. 

Також було підготовано проєкт змін до Порядку обліку об‘єктів нерухомої спадщини, котрий ще повинен пройти фахове обговорення. 

Водночас МКІП пропрацьовує з обласними органами охорони пам‘яток попередні переліки пам‘яток, котрі не підлягають внесенню до Державного реєстру відповідно до вимог цього закону. За попередніми підрахунками, кількість таких об‘єктів сягає 2 тисяч. Рішення щодо статусу цих об‘єктів має бути прийняте протягом найближчих трьох місяців.

Вас може зацікавити

У Києві оголосили переможницю  перекладацької премії Drahomán Prize 

У Києві оголосили переможницю перекладацької премії Drahomán Prize 

«Майбутнє планети у наших руках!»: в НБУ для дітей визначили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків 

«Майбутнє планети у наших руках!»: в НБУ для дітей визначили переможців Всеукраїнського екологічного конкурсу малюнків