Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

29 березня в Києві відбудеться Всеукраїнський форум «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій»

Всеукраїнський форум «Культурна та інформаційна реінтеграція деокупованих територій» це платформа для напрацювання спільних системних дій держави, громадськості, бізнесу та міжнародних партнерів задля повноцінного культурного та інформаційного відновлення деокупованих територій.

росія роками насаджувала імперські наративи у свідомість українців на окупованих територіях та продовжує це робити. Після деокупації наших міст маємо повернути Україну в інформаційний, культурний простір та у свідомість кожного, кому довелося жити, чи навіть народитися в окупації. 

Символ форуму – мозаїка Алли Горської «Дерево життя». Це робота, в якій митці прагнули поєднати українську традицію та світові тенденції. Витвір української художниці та дисидентки, громадської діячки символізує матеріальні та духовні втрати України. Адже спочатку робота однієї із найяскравіших творчих особистостей покоління руху шістдесятництва понад 40 років була прихована за фальш-стіною місцевими митцями, які не дослухалися наказу радянської влади щодо її знищення, і таким чином зберегли її. Вже на початку повномасштабного вторгнення на весні 2022 року її зруйнувала росія.

Під час Форуму передбачені панельні дискусії:

  • Державна політика щодо відновлення та розвитку сфери культури на деокупованих територіях;
  • Збереження культурної спадщини та історичної пам’яті як інструмент відновлення української ідентичності;
  • Формування українських наративів: інформаційна політика на деокупованих територіях;
  • Мистецтво під час війни. Протидії російській дезінформації.

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України та громадська організація «Інститут публічних комунікацій». Форум проходитиме за підтримки Групи «МЕТІНВЕСТ».

Форма для реєстрації онлайн учасників доступна за посиланням. 

Форма для акредитації медіа доступна за посиланням. 

Вас може зацікавити

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

МКІП затвердило методичні рекомендації щодо забезпечення безбар’єрності у сфері медіа

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»

Film Industry Office: у межах 15-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся захід від програми ЄС «Креативна Європа»