Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

6 жовтня Фільтр та Суспільне проведуть Всеукраїнський урок єдності

Сьогодні, 3 жовтня, Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» разом з партнерами презентував «Всеукраїнський урок єдності: як не вестися на маніпуляції та залишатися згуртованими». Напередодні уроку організатори розповіли про підготовку до нього, його структуру, а також те, як організувати перегляд в школах. 

Переглянути відео з пресконференції

Переглянути фотоальбом

«Тема єдності та медіаграмотності у війну та і в мирний час, безперечно, є актуальною. Про єдність треба говорити, думати і працювати над цим постійно. У нас є чудова команда, яка реалізує цю ініціативу за сприяння міжнародних партнерів, а також цю прогресивну ідею підтримує суспільний мовник», – сказав заступник Міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко. 

6 жовтня о 12:00 національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» МКІП та Суспільне Мовлення проведуть Всеукраїнський урок єдності для школярів 5-11 класів, їхніх батьків та вчителів. 

Урок транслюватиметься на телеканалі Суспільне Культура та буде доступний на YouTube-каналі Перший 6 жовтня о 12:00, а також 13 жовтня о 9:30 у повторі. 

Тривалість онлайн-уроку — 30 хвилин, тож вчителі матимуть ще 15 хвилин для обговорення прослуханого матеріалу.

«Для нас, для суспільного мовника, як елемента національної інформаційної безпеки, важливо, щоб кількість громадян України, які б розуміли, де безпечні джерела інформації, тільки збільшувалась. Це відповідає нашій місії», – підкреслив голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький. 

«Ця ініціатива для ПРООН представляє собою основу права доступу до інформації, а також наближає кожну особу, молодого хлопця або дівчину в цій країні до правильного джерела інформації», – повідомив виконувач обов’язків Постійного представника ПРООН в Україні Христофорос Політіс.

Також серед спікерів: генеральний директор директорату шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ігор Хворостяний та керівниця національного проєкту з медіаграмотності МКІП «Фільтр» Валерія Ковтун.

Всеукраїнський урок з медіаграмотності реалізовується Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики та Суспільним Мовленням за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії.

Нагадаємо, Фільтр вперше ініціював Всеукраїнський урок з медіаграмотності, до якого долучилася вся країна, 16 лютого 2022 року. Виклики, з якими Україна зіштовхнулась вже за лічені дні, показали, що єдність — запорука боротьби. Вміння не вестися на маніпуляції та протидіяти дезінформації допомагають зберегти єдність.

Вас може зацікавити

Верховна Рада України прийняла зміни до законодавства, що визначають діяльність Національного музею Голодомору-геноциду

Верховна Рада України прийняла зміни до законодавства, що визначають діяльність Національного музею Голодомору-геноциду

У Києві відбулося засідання Ради з прав людини, гендерної рівності та різноманіття при МЗС

У Києві відбулося засідання Ради з прав людини, гендерної рівності та різноманіття при МЗС